Зв'яжіться з нами
- Промислова зона Xinkaihe, вулиця Chengdong, район Wenling, місто Тайчжоу, провінція Чжецзян, Китай
- manager@genteck.cn
- плюс 86-576-86088668
Mosfet 3PCB Inverter MMA Big Body
Модель: MMA-160/180/200/250
Номінальна вхідна напруга: 230
Номінальний робочий цикл при 40 градусах: 60
Макс. Потужність навантаження: 9,5
Стан: Новий
Опис
Короткі деталі
| Модель | MMA-160/180/200/250 |
| Номінальна вхідна напруга | 230 |
| Номінальний робочий цикл @40 градусів | 60 |
| Макс. Потужність навантаження | 9.5 |
| Хвороба | новий |
| Місце походження | Чжецзян, Китай |
| Бренд | Іскра |
| Струм дуги | 20-250 A |
| Частота пульсу | 50/60 Гц |
| Струм пілотної дуги | 20-250 A |
| Номінальний робочий цикл | 60 відсотків |
| Тип двигуна | ДВИГУН ПОСТІЙНОГО струму |
| Розміри | 48*28*33 см |
| Використання | Зварювання |
| Напруга | можна налаштувати |
| Атестація | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Гарантія | 1 рік |
| Надається післяпродажне обслуговування | Підтримка онлайн, доступна підтримка сторонніх розробників за кордоном |
| Застосовні галузі | Магазини будматеріалів, Будівельні роботи |
| Вхідна напруга | 1PH 230V |
| Фактор потужності | 0.93 COS |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Тип | arc/mma 200 інверторний зварювальний апарат |
| Потужність (Вт) | 9,5 кВт |
| Можливість постачання | 20000 шт/штук на місяць |
| Деталі упаковки | коробка |
| Порт | Порт Нінбо |
Функції та особливості
1. Спеціальна конструкція MMA високої якості для 3PCB IGBT або MOSFET
2. Висока ефективність для ручного зварювання, енергозбереження, більш привабливий дизайн.
3. Відмінна висока частота запалювання, до майже 100 відсотків успіху, підвищення ефективності роботи
4. Чудова продуктивність, потужна компенсаційна здатність, стійкість до коливань напруги.
5. Дуга зберігає стабільність, коли струм невеликий, чудово підходить для зварювання тонкої пластини
6. Легкий, компактний, зручний в експлуатації.
7. Поставляється в комплекті з електродотримачем, кабелем заземлення, ручним екраном і зварювальним пензлем, картонною коробкою.
8. Регульована чиста ширина та чистий обсяг для задоволення високих технічних вимог, сильна здатність запобігати коливанням джерела живлення, співвідношення досягає 15 відсотків (промислові вимоги 10 відсотків)
9. Застосовується для зварювання всіх видів низьковуглецевої сталі, середньовуглецевої сталі та легованої сталі тощо.







Популярні Мітки: MOSFET 3pcb інвертор mma великий корпус, Китай mosfet 3pcb інвертор mma великий корпус виробники, постачальники, фабрика
Вам також може сподобатися

















