Зв'яжіться з нами
- Промислова зона Xinkaihe, вулиця Chengdong, район Wenling, місто Тайчжоу, провінція Чжецзян, Китай
- manager@genteck.cn
- плюс 86-576-86088668
Цифровий інверторний зварювальний апарат
Тип: зварювальні апарати ММА
Струм дуги:20-200A
Частота пульсу: 50/60 Гц
Номінальний робочий цикл: 60 відсотків
Розміри: під замовлення
Опис
Короткі деталі
| Тип | Зварювальники ММА |
| Струм дуги | 20-200A |
| Частота пульсу | 50/60 Гц |
| Номінальний робочий цикл | 60 відсотків |
| Розміри | звичай |
| Використання | Зварювання |
| Напруга | 1PH230V |
| Потужність (Вт) | 3,9 кВА |
| Атестація | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Гарантія | 1 рік |
| Надається післяпродажне обслуговування | Підтримка онлайн, доступна підтримка сторонніх розробників за кордоном |
| Застосовні галузі | Будівельні роботи |
| Клас ізоляції | H |
| Назва продукту | міні портативний зварювальний апарат mma 200 оптом |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Придатний для використання електрод | 1.6-3.2 мм |
| Можливість постачання | 20000 шт./шт. на місяць |
Функції та особливості
1. Термостатичний захист, захист від перенапруги, захист від перевантаження по струму, захист від зниженої напруги, підходить для MMA різних металів;
2. Плавне регулювання зварювального струму з термозахистом.
3. Цей високопрофесійний зварювальний апарат забезпечує універсальність для ручного зварювання MMA.
4. Алюмінієвий спіральний трансформатор, економічний для аматорського та сімейного використання.
5. Невеликі бризки, низький рівень шуму, висока швидкість осадження, енергозбереження, тривалий термін служби.
6. Поставляється в комплекті з електродотримачем, зажимом заземлення, каскою та зварювальним пензлем, картонною коробкою.
7. Цифровий дисплей, термозахист, повітряне охолодження (доступний факел з водяним охолодженням), з рухомими колесами (доступний візок), окремий механізм подачі дроту.







Сертифікат






Популярні Мітки: цифровий інверторний зварювальний апарат, виробники цифрових інверторних зварювальних апаратів у Китаї, постачальники, фабрика
Вам також може сподобатися
















