Зв'яжіться з нами
- Промислова зона Xinkaihe, вулиця Chengdong, район Wenling, місто Тайчжоу, провінція Чжецзян, Китай
- manager@genteck.cn
- плюс 86-576-86088668
Зварювальний апарат MIG на одній платі з окремим пальником
Оброблений матеріал / метал: нержавіюча сталь
Номінальна вхідна напруга: 230
Тип плавлення дроту: перенесення розпиленням
Макс. Потужність навантаження: 7,2
Номінальний робочий цикл при 40 градусів (MIG): 60
Опис
Короткі деталі
| Матеріал / Оброблений метал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна вхідна напруга | 230 |
| Тип плавлення дроту | Спрей Трансфер |
| Макс. Потужність навантаження | 7.2 |
| Номінальний робочий цикл при 40 градусів (MIG) | 60 |
| Швидкість подачі дроту | N/A |
| Розміри | 50*35,5*42 см |
| Використання | Зварювання |
| Напруга | 230V |
| Атестація | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Гарантія | 1 рік |
| Надається післяпродажне обслуговування | Підтримка онлайн, доступна підтримка сторонніх розробників за кордоном |
| Застосовні галузі | Магазини будматеріалів, Будівельні роботи |
| Частота | 50/60 Гц |
| Напруга холостого ходу | 16-22, 16-23, 16-24, 16-25 V |
| Діапазон струму | 40-160, 40-180, 40-200, 40-240 A |
| Зварювальний дріт | {{0}}.6-0.8, 0.6-1.0 мм |
| Клас ізоляції | H |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Тип | MIG/MMA |
| вага | 16.5-18.5 кг |
| Потужність (Вт) | 4.5-7.2 кВт |
| Можливість постачання | 50000 шт./шт. на місяць |
| Деталі упаковки | Картон |
| Порт | Нінбо, Шанхай |
Функції та особливості
1. Застосуйте технологію високочастотного інвертора, оптимізований дизайн, світловий ефект і енергозбереження.
2. Завдяки функції автоматичної компенсації довжини дуги, стабільна електрична дуга, менше бризок, електрична дуга має високу силу проникнення.
3. Глибока ванна, гарний зовнішній вигляд.
4. З чудовою динамічною реакцією.
5. Безперервно та наполегливо зварюйте заготовку, висока ефективність із високим струмом.



Популярні Мітки: зварювальний апарат MIG з окремою друкованою платою з окремим пальником, Китай зварювальний апарат з окремою пальником з окремою друкованою платою виробники, постачальники, фабрика
Вам також може сподобатися














