Зв'яжіться з нами
- Промислова зона Xinkaihe, вулиця Chengdong, район Wenling, місто Тайчжоу, провінція Чжецзян, Китай
- manager@genteck.cn
- плюс 86-576-86088668
Зварювальний апарат MIG з окремим механізмом подачі дроту
Оброблений матеріал / метал: нержавіюча сталь
Номінальна вхідна напруга: 380
Тип плавлення дроту: перенесення розпиленням
Макс. Потужність навантаження: 24,3
Номінальний робочий цикл при 40 градусів (MIG): 60
Опис
Короткі деталі
| Матеріал / Оброблений метал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна вхідна напруга | 380 |
| Тип плавлення дроту | Спрей Трансфер |
| Макс. Потужність навантаження | 24.3 |
| Номінальний робочий цикл при 40 градусів (MIG) | 60 |
| Швидкість подачі дроту | 0.6-1.6 см |
| Розміри | 113,5*102,5*66 см |
| Використання | Зварювання |
| Напруга | 3 фази 380 В |
| Атестація | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Гарантія | 1 рік |
| Надається післяпродажне обслуговування | Підтримка онлайн, доступна підтримка сторонніх розробників за кордоном |
| Застосовні галузі | Будівельні роботи |
| Частота | 50/60 Гц |
| Тип | Зварювальний апарат на 500 ампер |
| вага | 148 кг |
| Потужність (Вт) | 24,3 кВт |
| Можливість постачання | 800 шт./шт. на місяць |
| Деталі упаковки | Картон |
| Порт | Нінбо, Шанхай |
Функції та особливості
1. Модуль IGBT, вбудований у машину для важкої промисловості
2. Широкий діапазон робочого матеріалу, підходить для професійної роботи.
3. Зварюйте в безгазовому або газовому режимі, простий в експлуатації режим
4. Регульований контроль напруги для кращого контролю температури зварювання.
5. Робочий цикл 60 відсотків, система самоблокування від перегріву.
6. Поставляється з вбудованим пальником MIG, затискачем для заземлення, каскою, щіткою та молотком, зварювальним кабелем, контактними наконечниками та картонною коробкою.
7. З окремим механізмом подачі дроту. Міцне зварювання для кожного окремого дроту.


Сертифікат






Популярні Мітки: зварювальний апарат mig з окремим механізмом подачі дроту, Китай зварювальний апарат mig з окремим механізмом подачі дроту виробники, постачальники, фабрика
Вам також може сподобатися















