Зв'яжіться з нами
- Промислова зона Xinkaihe, вулиця Chengdong, район Wenling, місто Тайчжоу, провінція Чжецзян, Китай
- manager@genteck.cn
- плюс 86-576-86088668
BX1-200C Зварювальний апарат змінного струму
Тип: дуговий зварювальний апарат змінного струму BX1 200
Струм дуги: 80-200 A
Частота пульсу: 50/60 Гц
Струм пілотної дуги:80-200 A
Номінальний робочий цикл: 10 відсотків
Опис
Короткі деталі
| Тип | BX1 200 Апарат дугового зварювання змінним струмом |
| Струм дуги | 80-200 A |
| Частота пульсу | 50/60 Гц |
| Струм пілотної дуги | 80-200 A |
| Номінальний робочий цикл | 10 відсотків |
| Тип двигуна | Двигун змінного струму |
| Розміри | 47*26,5*31,5 см |
| Використання | Зварювання |
| Напруга | можна налаштувати |
| Потужність (Вт) | 5.2-9.6 КВА |
| Гарантія | 1 рік |
| Надається післяпродажне обслуговування | Підтримка онлайн, доступна підтримка сторонніх розробників за кордоном |
| Застосовні галузі | Магазини будматеріалів, Будівельні роботи |
| Вхідна напруга | 230V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас ізоляції | H |
| Можливість постачання | 50000 шт/штук на місяць |
| Деталі упаковки | коробка |
| Порт | Порт Нінбо |
Функції та особливості
1. Чудова продуктивність зварювання, однофазний, фіксований кабель, тепловий захист. Охолодження вентилятором
2. Плавне регулювання струму обертанням ручки.
3. Алюмінієвий спіральний трансформатор, економічний для аматорського та сімейного використання та роботи в промисловості.
4. Поставляється в комплекті з електродотримачем, зажимом заземлення, каскою та зварювальним пензлем, картонною коробкою.
5. Дуга стабільна, бризки менше, а проникнення глибоке, що може забезпечити якість зварювання
6. Проста структура, висока ефективність, проста в експлуатації та обслуговуванні
7. Відповідне джерело живлення 220/380 В змінного струму, різні вилки на ваш вибір
8. Підходить для сталі, низьковуглецевого, середньовуглецевого, заліза тощо.



Популярні Мітки: bx1-200c зварювальний апарат змінного струму, Китай bx1-200c виробники зварювального апарату змінного струму, постачальники, фабрика
Вам також може сподобатися












