Зв'яжіться з нами
- Промислова зона Xinkaihe, вулиця Chengdong, район Wenling, місто Тайчжоу, провінція Чжецзян, Китай
- manager@genteck.cn
- плюс 86-576-86088668
Обладнання для різання 3 в 1 ARC TIG
Тип двигуна: кроковий двигун
Стан: Новий
Місце походження: Чжецзян, Китай
Торгова марка: Spark
Номер моделі: p23 CT-312
Опис
Короткі деталі
| Тип двигуна | Кроковий двигун |
| Хвороба | новий |
| Місце походження | Чжецзян, Китай |
| Бренд | Іскра |
| Номер моделі | p23 CT-312 |
| Напруга | 1 фаза 230 В |
| Номінальна потужність | 3,3 ква |
| Розмір (Д*Ш*В) | 38*21*28,5 см |
| Атестація | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Гарантія | 1 рік |
| Надається післяпродажне обслуговування | Підтримка онлайн, доступна підтримка сторонніх розробників за кордоном |
| Основні переваги продажу | Легкий в експлуатації |
| Застосовні галузі | Магазини будматеріалів, Будівельні роботи |
| вага | 11,7 кг |
| Частота | 50/60 Гц |
| Фактор потужності | 0.93 cos |
| Максимальна напруга холостого ходу | 230 v |
| Діапазон струму | 10-30 A |
| Номінальний робочий цикл | 60 відсотків |
| Товщина різання | 8 мм |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Тип | плазмовий різак 3 в 1 |
| Можливість постачання | 50000 шт./шт. на місяць |
| Деталі упаковки | Картон |
| Порт | Нінбо, Шанхай |
Функції та особливості
1. Зварювальний апарат 3 в 1 із функцією TIG/CUT/ARC. Удосконалена (MOSFET) інверторна технологія
2. Регульований вихідний струм для задоволення вимог різання різних матеріалів і товщини робочих пластин.
3. Без дотику. Дуга починає різати, використовуючи стиснене повітря, щоб гарантувати безпечну та надійну роботу.
4. Легко різати товсту металеву пластину швидким і економним способом із відмінною продуктивністю різання.
5. Висока швидкість різання, у 2 рази швидше, ніж кисневе різання, вузький зазор різання, гладка поверхня різання, плавне спотворення.
6. Вбудований захист від перегріву, перевантаження, перевантаження по струму, захисту від перевищення/відсутності напруги, плавне регулювання струму, костюм для ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ.
7. Поставляється з плазмовим різаком, затискачем для заземлення, шоломом і зварювальним пензлем, картонною коробкою.





Популярні Мітки: Обладнання для дугового різання 3 в 1, Китай Виробники, постачальники, фабрика обладнання для дугового різання 3 в 1
Вам також може сподобатися
















